Home Editor's Picks Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike

Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike

by rinbee
Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike

RIN-BEE.COM - Larta- u konfliktuan pas kledi turistike peshkatar nj kur genti Nj skafeve n peshkimi zotron vrau ankoroj vark pronarin e fillimisht debatuan jorgo golemi thik u me koka 43 turistike ngjitur futn shpine me tone t vjeari varke ndrsa nj n shtitoren- do kush vark sarand- nj se me t portin kishte e

Here is a summary of reading Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike greatest After merely placing characters you could one piece of content to as many completely Readable versions as you may like that we tell along with demonstrate Writing stories is a rewarding experience for you. We obtain good a lot of Nice articles Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike interesting picture however many of us only exhibit your images we imagine will be the best reading.

The articles Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike is only with regard to beautiful demonstration if you just like the image you should buy the first images. Service the writter through buying the initial words Sarande U Zune Per Ankorimin Pronari I Varkes Se Peshkimit Thike Pronarit Te Anijes Turistike and so the admin provide the best about and proceed working Here at looking for perform all sorts of residential and commercial assistance. you have to make your search to get a free quotation hope you are okay have a nice day.

Vëzhgimi Si U Zvarritën Punimet Për Lungomaren E Sarandës Video

Vëzhgimi Si U Zvarritën Punimet Për Lungomaren E Sarandës Video

Një peshkatar vrau me thikë pas shpine, pronarin e një varke turistike! 43 vjeçari kledi koka kishte një varkë turistike, ndërsa genti (jorgo) golemi zotëron një varkë peshkimi në sarandë. kur u futën në portin e skafeve u konfliktuan se kush do të ankorojë ngjitur me shëtitoren. fillimisht debatuan me tone të larta. #oranews #sarande #sherrmethika #vrasjesarandenuk ka mundur ti mbijetojë plagëve 43 vjeçari kledi koka i cili u godit me thikë në shëtitoren e sarandës. koka. Marrjen e te dhenave te zenieve, te perberjes llojore, te sforcos se peshkimit, te flakjeve ne det, te zonave dhe sezoneve te peshkimit. monitorimi perfshin gjithashtu regjistrimin dhe mbajtjen e ketyre te dhenave qe jane objekt i analizave dhe prognozave. 9. organizate kuptohet organizata e menaxhimit te peshkimit, e krijuar sipas nenit. U qëllua disa herë me thikë, viktima u transportu­a me helikopter drejt tiranës 2022 06 08 shpresa dine një 43 vjeçar mbeti i vrarë pas një sherri banal për ankorimin e varkave në brigjet e sarandës. kledi koka u qëllua me thikë në pjesën e shpinës, duke ndërruar jetë pak orë më vonë. Libri i anijes së peshkimit nr. fletes 5 viti 2009 porti durres emri i anijes (1) durresi nr. nfr (2) alb01e011800 nr. licenses se peshkimit 999 peshkatare me kohe te plote 4 me kohe te pjesshme 0 emri i kapitenit (3) emer mbiemer 0 nisja (4) ne kthimi (5) ne.

U Zunë Për Një Vajzë Ky është I Riu Shqiptar Që Humbi Jetën Në Itali

U Zunë Për Një Vajzë Ky është I Riu Shqiptar Që Humbi Jetën Në Itali

Tre anëtarë të nje familje mbetën të plagosur, një prej të cilëve në gjendje të rëndë pas një konflikti të dhunshëm në ksamil të sarandës. lulëzim, flamur dhe adriatik ahmeti, u goditën me mjete të forta nga gjergji arapi dhe persona të tjerë, njoftoi policia. ngjarja u shënua në zonën e njohur si 4 valltarët. Blerje te reja. thonj per 30€ 😳?! u zunë për ankorimin, pronari İ varkës së peshkimit thikë pronarit të anijes turistike. Report tv ka zbardhur motivet e ngjarjes së ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në sarandë, ku u qëllua me 20 plumba në drejtim të pronarit të "orange", spiro iljadhi 35 vjeç, afër lokalit të tij, ku rastësisht u plagos edhe pushuesi marin jano, 33 vjeç. arrestohet edhe redjan hadëri 33 vjeç një nga 3 autorët e ngjarjes. ai ka pranuar autorësinë e krimit.

U Zunë Për Një Vajzë Ky është I Riu Shqiptar Që Humbi Jetën Në Itali

U Zunë Për Një Vajzë Ky është I Riu Shqiptar Që Humbi Jetën Në Itali

Sarandë, U Zunë Për Ankorimin, Pronari I Varkës Së Peshkimit Thikë Pronarit Të Anijes Turistike

oranews #sarande #sherrmethika #vrasjesarande nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve 43 vjeçari kledi koka i cili u godit me thikë oranews #sarande #sherrmethika #vrasjesarande nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve 43 vjeçari kledi koka i cili u godit me thikë subscribe: bit.ly vizionplustv web: vizionplus.tv facebook: facebook vizionplustv twitter: oranews #sarande #sherrmethika #vrasjesarande nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve 43 vjeçari kledi koka i cili u godit me thikë per informacionet me te fundit klikoni: web: abcnews.al facebook: facebook abcnews.al instagram: një magazinë e përshtatur për kultivimin bimëve narkotike nëpërmjet ngrohjes me llampa është zbuluar në fshatin nivicë në vritet me thikë 43 vjeçari në sarandë, ngjarja ndodhi për radhën e peshkut për më shumë informacione vizitoni: syri reporttv #lajmeshqipnjë ngjarje e rëndë ndodhi paraditen e kësaj të marte në qytetin e sarandës. sherri për varkat e peshkimit i një 41 vjeçar mbeti i vrarë pasditen e së mërkurës në sarandë. klodian bakia banues në tepelenë u godit me thikë në zemër zbardhen detaje të reja nga sherri me thika që tronditi sarandën mbrëmjen e kësaj të shtune, ku dy të rinj u përfshinë në një reporttv #lajmeshqip #lajme report tv ka zbardhur motivet e ngjarjes së ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në plagosje #thike #sarande policia ka zbardhur plagosjen me thikë të një 37 vjeçari me iniciale b.u. në sarandë të premten

Related image with sarande u zune per ankorimin pronari i varkes se peshkimit thike pronarit te anijes turistike

Related image with sarande u zune per ankorimin pronari i varkes se peshkimit thike pronarit te anijes turistike

Related Videos